Pronájem bytu 1+kk, Plzeň, Slovany - Jablonského

Cena: 10 900 Kč
Plocha: 29 m2
Dispozice: 1+kk
Patro: 5. patro
Adresa: Jablonského 44
Lokalita: Plzeň, Slovany
Zařízení: Zařízený
Topení: Dálkové
Typ budovy: Cihla
En. štítek: G
Výbava:

Parkovací stání

Terasa

Chcete vědět více o této nemovitosti? Napište svůj dotaz do formuláře.


Údaje označené jsou povinné.

Popis Pronajato!

Pronájem bytu 1+kk s terasou, Plzeň – Jablonského

Pronájem nově vybudovaného a zařízeného bytu s terasou a garážovým stáním nedaleko centra Plzně, v žádané plzeňské lokalitě Slovany – ulice Jablonského.
Součástí bytové jednotky o rozloze 28, 76 m2 je předsíň, koupelna a pokoj. V pokoji je nová kuchyňská linka s digestoří, lednicí, dřevěnou postelí, stolkem a židlemi. Koupelna je vybavená novým sprchových koutem, WC a vytápěcím žebříkem.
Byt vzhledem k umístění v 6 NP a terasou o rozloze 11,40 m2 nabízí možnost krásného výhledu a relaxace uprostřed města. Terasa je navíc vybavena novou markýzou.
V ceně nájmu je i podzemní garážové stání přímo v domě. K bytu naleží i komora o rozloze 5, 24 m2 v mezipatře společná pro 3 byty na patře.
Vytápění – teplovodný registr. Cena pronájmu činí 10.900,-Kč + zálohy na energie ve výši 1.600,-Kč (1250,-Kč – dodávka tepla, vodné, stočné, odpad, úklid + 350,-Kč – elektřina). Kauce ve výši 2 nájmů + provize ve výši 1 nájmu.
Pokud hledáte luxusní bydlení zařízeného bytu, bez možnosti řešení parkování a navíc s možností pobytu na terase, doporučujeme prohlídku.

Kam dál
Přejít zpět na stránku inzerátů.
Hledat byty v lokalitě Plzeň.
Pokud jste nenalezli vyhovující byt, můžete si podat inzerát.